09.08.2017

Już dziś wyjedź od nas nowym Suzuki SX4 S-Cross, którego możesz zakupić u nas od ręki z atrakcyjnym finansowaniem

Tylko teraz nowy SX4 S-Cross może być Twój już od 553zł netto/miesięcznie *

Przyjedź na jazdę próbną już dziś i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, przez spółkę Dom Samochodowy Germaz oraz na połączenie moich danych w administrowanych zbiorach również z moimi innymi pozyskanymi danymi, zgodnie ustawą z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Powyższa zgoda obejmuje przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji telefonicznej, elektronicznej lub pocztowej. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych mają Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo poprawiania danych. Dane osobowe pozyskane od Klienta będą przetwarzane przez D.S.Germaz Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 139 w celu reklamowania Klientowi produktów oraz usług znajdujących się ofercie firmy.

*Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Warunkiem przygotowania wiążącej oferty jest złożenie odpowiedniego wniosku, przedstawienie wymaganych dokumentów i podanie niezbędnych informacji. Komunikowana rata netto została przygotowana wg następujących parametrów: cena pojazdu 66.900 zł brutto, opłata wstępna 40%, okres leasingu 59 m-cy, wykup 10%.

13.09.2017

Suzuki Swift Sport debiutuje we Frankfurcie

Na światową premierę nowego Suzuki Swift Sport wybrano salon motoryzacyjny we Frankfurcie. Trzecia generacja tego modelu ma niższe i szersze nadwozie, agresywną stylistykę i znakomity moment obrotowy, co zapewnia prawdziwie sportowe doznania.

Dowiedz się więcej
29.08.2017

Suzuki wspiera Reprezentację Polski w walce o tytuł Mistrza Europy

Marka Suzuki od wielu lat związana jest z popularnymi dyscyplinami sportu i angażuje się w promocję aktywnego stylu życia. Teraz poszerza współpracę z polską koszykówką, zostając sponsorem Reprezentacji Polski podczas turnieju EuroBasket.

Dowiedz się więcej
24.07.2017

Nowy Swift Sport zadebiutuje na 67. salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie

Suzuki Motor Corporation po raz pierwszy oficjalnie zaprezentuje nowe Suzuki Swift Sport podczas 67. Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie w Niemczech.

Dowiedz się więcej
12.07.2017

Czas na wakacje!

Skorzystaj ze specjalnej oferty obniżonych cen na letnie akcesoria Suzuki!

Dowiedz się więcej