29.09.2023

Kadra narodowa pięściarzy zmierzy się z reprezentacją Armenii

6 października w Żyrardowie, podczas gali boksu Suzuki Boxing Night 24, kadra seniorów prowadzona przez trenera Wojciecha Bartnika i asystenta Ireneusza Przywarę spotka się z reprezentacją narodową Armenii. W ramach meczu zostanie przeprowadzonych osiem pojedynków na zasadach boksu olimpijskiego oraz jedna walka zawodowa.

Najbliższa gala boksu Suzuki Boxing Night 24 będzie okazją do rewanżu za poprzedni mecz Polska – Armenia, który został rozegrany półtora roku temu w Słupsku. Zawody w ramach Suzuki Boxing Night 12 zakończyły się wtedy porażką naszych pięściarzy 8:10.

Trener Biało-Czerwonych zapowiedział zgłoszenie do gali w Żyrardowie następujących zawodników: Jakuba Krzpieta, Mikołaja Mańkę, Jakuba Sulęckiego, Pawła Sulęckiego, Cezarego Znamca, Mateusza Urbana i Jakuba Straszewskiego. Nieobecność Jakuba Słomińskiego, Ilii Badera, Bartłomieja Rośkowicza oraz Damiana Durkacza wytłumaczono ich udziałem w Pucharze Europy, który jest rozgrywany w tym samym czasie w Budvie/Czarnogóra. W kadrze ormiańskich pięściarzy zgłoszonych do pojedynków na Suzuki Boxing Night 24 znaleźli się Erik Evoyan, Henrik Sahakyan, Narek Gharibyan, Arsen Poghosyan, Armen Mashakaryan, Andranik Sedrakyan, Tigtan Melkonyan, Gevorg Hovakimyan.

Obecnie trwa jeszcze ustalanie szczegółów walki zawodowej, do której został zgłoszony Bartosz Gołębiewski z klubu Rushh Kielce. O szczegółach dotyczących pojedynku w ramach boksu zawodowego poinformujemy w późniejszym terminie.

Suzuki Boxing Night jest cyklem gal bokserskich zainicjowanych w lipcu 2019 roku przez Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski, umożliwiających konfrontację kadry seniorów polskich pięściarek i pięściarzy z zagranicznymi bokserami. Do tej pory odbyły się 23 gale boksu Suzuki Boxing Night.

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej