27.03.2023

Kończymy Suzuki Moto Roadshow i... zapraszamy po nowe motocykle!

W marcu w salonach z motocyklami w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i w Tychach zaprezentowaliśmy dwa nowe Suzuki – GSX-8S oraz V-Strom 800DE. Chętni mogli obejrzeć z bliska nowości z targów EICMA, a także zapisać się na jazdy testowe. Sprzedaż premierowych motocykli już się rozpoczęła, a ich dostawy planujemy już za kilka tygodni, na start nowego sezonu motocyklowego. Oprócz wspomnianych dwóch motocykli klas Naked (GSX-8S) oraz Adventure (V-Strom 800DE) rychle spodziewamy się również pięciu pozostałych tegorocznych nowości (3 skutery 125 cm3, nowa odsłona V-Stroma 1050 i 1050 DE). Gama Suzuki została tym samym uzupełniona, a ceny przy okazji tak dobraliśmy, żeby każdy mógł znaleźć motocykl w swoim budżecie! Zachęcamy, żeby odwiedzać punkty sprzedaży Suzuki Motor Poland (pełna lista https://suzuki.pl/moto/dealerzy).

Wracając do ostatniego punktu naszej prezentacyjnej podróży. Ambasadorzy marki Suzuki, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita, odwiedzili Tychy i znajdujący się tam salon Dos Toros. W planach była prezentacja z udziałem eksperta, Michała Brzozowskiego, na co dzień redaktora naczelnego portalu Motovoyager.net. Niestety, z powodu choroby nastąpiła zmiana prowadzącego. W Tychach o swoich wrażeniach z jazdy opowiadał w jego zastępstwie inny dziennikarz, redaktor naczelny serwisu jednoślad.pl Piotr Ganczarski. Obydwaj dziennikarze uczestniczyli w testach Suzuki V-Strom 800DE na Sardynii, więc podobnie jak wcześniej była to relacja z pierwszej ręki. Piotr i Michał, dosłownie za kilka dni, polecą do Francji, żeby sprawdzić jak prowadzi się „naked” GSX-8S. Do ich wrażeń na pewno wrócimy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.suzuki.pl lub na social media Suzuki.

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej