27.02.2024

Polscy pięściarze pokonali reprezentantów Azerbejdżanu

Choć większość obstawiała zwycięstwo pięściarzy Azerbejdżanu, to jednak większość pojedynków wygrali reprezentanci Polski i kolejna gala boksu Suzuki Boxing Night 27th zakończyła się wynikiem 10:8 dla biało-czerwonych.

Największą niespodziankę sprawił Michał Jarliński, który pokonał 2:1 doświadczonego i utytułowanego Kamrana Shakhsuvarliego, zdobywcę medali Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy.

Ciekawie zapowiadał się również pojedynek Kuby Straszewskiego z Seyidem Seyidovem, w którym Azer liczył na rewanż za walkę przegraną z Polakiem podczas ubiegłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Budvie. Podczas gali w Lublinie Straszewski znów okazał się lepszy i pokonał Seyidova 3:0.

Punkty dla reprezentacji Polski zdobyli również Nikolas Pawlik, Jakub Krzpiet i Mukhammadali Romański.

Podsumowując zwycięstwo naszych pięściarzy podczas lubelskiej gali Suzuki Boxing Night należy podkreślić, że trener naszej kadry Grzegorz Proksa postawił na młodych zawodników, którzy zastąpili ścisłą czołówkę naszej kadry przygotowującej się do kwalifikacji olimpijskich.

20.06.2024

Konkurs „Lider Jakości Suzuki” rozstrzygnięty

Zwycięzcą konkursu „Lider Jakości Suzuki” za rok fiskalny 2023 został autoryzowany salon Suzuki Mad Mobil z Rybnika.

Dowiedz się więcej
12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej