21.02.2024

Polscy pięściarze zmierzą się z reprezentacją Azerbejdżanu

Na najbliższej gali boksu Suzuki Boxing Night w Lublinie Polaków czekają trudne pojedynki z pięściarzami Azerbejdżanu. Najtrudniejsza walka czeka Michała Jarlińskiego, który w wadze 75 kg zmierzy się Kamranem Shakhsuvarlim, brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, trzecim pięściarzem mistrzostw świata w Hamburgu i wicemistrzem Europy w Charkowie.

Wśród pięściarzy reprezentujących Polskę na najbliższej gali w Lublinie zabraknie zawodników ze ścisłej czołówki, którzy przygotowują się na zgrupowaniu w Niemczech do kwalifikacji olimpijskich.

27 gala boksu Suzuki Boxing Night odbędzie się w niedzielę 25 lutego w lubelskim Centrum Spotkań Kultur. Początek transmisji o godz. 20.15.

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej