05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024. Ambasadorzy marki Suzuki Rafał Jemielita i Jaroslaw Maznas na wieczornych spotkaniach w sieci dilerów Suzuki Motor Poland prezentują najnowszą generację kultowego miejskiego hatchbacka z Japonii. Nowy Swift Roadshow to najlepsza okazja do skorzystania ze specjalnej oferty, ale też konkursy z nagrodami oraz szansa na spotkanie wyjątkowych gości - czołowych polskich sportowców. Do tej pory na żywo można było spotkać i porozmawiać m.in. z Anetą Rygielską, Pawłem Brachem, Oliwią Wasiakowską czy Oliwią Toborek, a także piłkarkami ręcznymi z Orlen Superligi kobiet. Wkrótce kolejne gwiazdy sportu!

Pokazy z cyklu Roadshow Nowy Swift odbywają się codziennie i potrwają niemal do końca czerwca.

Zapisy oraz kalendarz wydarzeń na stronie: Suzuki Roadshow.

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej
13.05.2024

Stypendia dla najzdolniejszych pięściarek i pięściarzy

Polski Związek Bokserski podczas uroczystej gali TOP 50 wręczył stypendia dla najlepszych zawodniczek i zawodników boksu olimpijskiego.

Dowiedz się więcej