15.01.2024

Suzuki Moto Road Show 2024 - oficjalnie rozpoczęte!

Ruszył cykl pokazów motocyklowych nowości Suzuki. Zaczęliśmy od pokazów w Tychach (Dos Toros) i Krakowie (Moto Trip), na których prezentujemy crossovera Suzuki GSX-S1000GX oraz GSX-S8R, czyli uniwersalny motocykl z owiewkami. Dla tych, którzy podczas Road Show zamówią motocykl - oferta specjalna. Przypominamy, że kolejne pokazy odbędą się w Gdańsku (Motocykle 3 City, 20.01), a następnie w Gorzowie (CM Adamiszyn) oraz w Bydgoszczy. Szczegóły na stronie www.suzuki.pl/moto.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na wspólne spotkanie. Motocykle prezentują ambasadorzy Suzuki, Rafał Jemielita Jarosław Maznas oraz Michał Brzozowski, redaktor naczelny portalu motovoyager.pl. Popularny "Brzoza" już testował najnowszego "gieiksa" i dosłownie za kilka dni przetestuje GSX-8R!

Dos Toros Tychy:

Moto Trip Kraków:

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej