08.03.2024

Suzuki Moto Szkoła już po raz osiemnasty!

Z ogromną przyjemnością anonsujemy kolejny, już osiemnasty (!) sezon Suzuki Moto Szkoły. Cykl szkoleń dla właścicieli motocykli marki z Hamamatsu zaczynamy w drugiej połowie maja. Grupa doświadczonych instruktorów pod okiem Janusza Czai przeprowadzi zajęcia, po których nauczycie się – dosłownie – własnego motocykla! W programie m.in. jazda sportowa, hamowanie w zakrętach, poprawne omijanie przeszkód oraz przede wszystkim sporo dobrej zabawy połączonej z nauką właściwych zachowań za kierownicą. Wszystkie szkolenia Suzuki odbywają się w warunkach bezpiecznych i będą dopasowane do rzeczywiście umiejętności uczestników – nie ma obawy, że na torze ktoś sobie nie poradzi. Warto dopowiedzieć, że „Moto Szkoła” koncentruje się na poprawianiu techniki, zaś prędkość i osiągi pojawiają się w miarę rozwijania własnych umiejętności. Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli dwukołowych Suzuki, bez względu na wiek maszyn czy ich przeznaczenie – ćwiczyć można nie tylko na motocyklach sportowych. Wystarczy do tego choćby zwyczajny naked!

Szkolenia zaczynamy w maju – 18 maja sezon startuje na nieodległym od Warszawy torze w Słomczynie. Planujemy również zajęcia w Łodzi, Starym Kisielinie, w Bydgoszczy i znajdującym się pod Gdańskiem „Autodromie Pomorze”. Latem Suzuki Moto Szkoła odwiedzi też Steel Ring w Czechach, a finał nastąpi na torze Jastrząb, niedaleko Radomia. Wkrótce ruszają zapisy i pojawi się dedykowana strona w sieci. Póki co zachęcamy do kontaktu z panem Januszem Czają (607 27 90 58, e-mail: motoszkola@suzuki.com.pl).

Więcej szczegółów: Suzuki Moto Szkoła.

20.06.2024

Konkurs „Lider Jakości Suzuki” rozstrzygnięty

Zwycięzcą konkursu „Lider Jakości Suzuki” za rok fiskalny 2023 został autoryzowany salon Suzuki Mad Mobil z Rybnika.

Dowiedz się więcej
12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej