24.11.2023

Suzuki V-Strom 800DE nagrodzony w plebiscycie "The Best of Moto 2023"

Zakończyła się 6. edycja plebiscytu organizowanego przez Moto.pl, w którym – oprócz zespołu redakcyjnego – biorą również udział internauci. Suzuki V-Strom 800DE został uhonorowany w kategorii "Motocykl 2023" i otrzymał pamiątkową statuetkę. Przed rokiem, w piątej edycji podobne wyróżnienie otrzymał Suzuki Jimny, a teraz możemy pochwalić się cenną nagrodą także dla nowego motocykla!

"Cieszę się, że jednoślady miały udany debiut w tegorocznym plebiscycie The Best of Moto. Od jakiegoś czasu próbuję tu dodawać nowe kategorie, ale szczerze mówiąc trochę boję się porażki. Nie są potrzebne. Na moje ulubione samochody głosowało więcej czytelników, niż mogłem sobie wyobrazić. Finaliści to idealna mieszanka marzeń i rzeczywistości, wyznaczona wielkością portfela. W roku 2023 zwycięzcami są: zabawna hulajnoga oraz rozsądny, uniwersalny i niezawodny motocykl" – komentuje Łukasz Kifer, szef dynamicznego rozwoju działu Jednośladów w Moto.pl.

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej