Kontakt

GERMAZ

ul. Strzegomska 139
54-428 Wrocław
tel.: +48 71 349 01 50
fax.: +48 71 357 75 24

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Salon

Marcin Grodzicki
Marcin Grodzicki
Kierownik Sprzedaży

mgrodzicki@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 56

Telefon komórkowy: +48 661 458 457

Bartosz Wilczyński
Bartosz Wilczyński
Handlowiec

bwilczynski@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 53

Telefon komórkowy: +48 661 442 462

Mateusz Święcicki
Mateusz Święcicki
Handlowiec

mswiecicki@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 52

Telefon komórkowy: +48 661 420 096

Oskar Ośkiewicz
Handlowiec

ooskiewicz@germaz.pl

Telefon komórkowy: +48 517 091 236

Paweł Rudecki
Handlowiec

prudecki@germaz.pl

Telefon komórkowy: +48 782 001 042

Serwis

E-mail: serwis@germaz.suzuki.pl
Tel.: +713490160

Tomasz Rosiek
Tomasz Rosiek
Kierownik serwisu i części

trosiek@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 72

Telefon komórkowy: +48 661 412 526

Dawid Kościelak
Dawid Kościelak
Doradca serwisowy / Diagnosta SKP

dkoscielak@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 61

Telefon komórkowy: +48 538 899 081

Krystian Smal
Specjalista ds. likwidacji szkód

ksmal@germaz.pl

Telefon: +48 71 358 20 96

Telefon komórkowy: +48 663 448 509

Mirosław Kłaczyński
Mirosław Kłaczyński
Kierownik hali napraw / Diagnosta SKP

mklaczynski@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 63

Telefon komórkowy: +48 697 112 252

Łukasz Dawidziński
Doradca serwisowy

ldawidzinski@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 55

Telefon komórkowy: +48 538 899 758

Robert Sykała
Doradca serwisowy

rsykala@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 63

Telefon komórkowy: +48 693 372 034

Marek Czapran
Diagnosta Stacji kontroli pojazdów

skp@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 60

Części zamienne i akcesoria

E-mail: czesci@germaz.suzuki.pl
Tel.: +713490170

Michał Siebyła
Sprzedawca części, magazynier

msiebyla@germaz.pl, czesci@germaz.suzuki.pl

Telefon: +48 71 349 01 70

Rafał Dubieński
Sprzedawca części, magazynier

rdubienski@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 71

Dział Sprzedaży Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

Beata Pass
Kierownik Działu Sprzedaży Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

bpass@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 54

Elżbieta Pisarska
Specjalista ds. Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

episarska@germaz.pl

Telefon: +48 71 349 01 54

Telefon komórkowy: +48 605 842 517