Kontakt

GERMAZ

ul. Strzegomska 139
54-428 Wrocław
tel.: +48713490150
fax.: +48713577524

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Salon

Marcin Grodzicki
Marcin Grodzicki
Kierownik Sprzedaży

mgrodzicki@germaz.pl

Telefon: +48713490156

Telefon komórkowy: +48661458457

Bartosz Wilczyński
Bartosz Wilczyński
Handlowiec

bwilczynski@germaz.pl

Telefon: +48713490153

Telefon komórkowy: +48661442462

Mateusz Święcicki
Mateusz Święcicki
Handlowiec

mswiecicki@germaz.pl

Telefon: +48713490152

Telefon komórkowy: +48661420096

Agnieszka Piekarek
Agnieszka Piekarek
Recepcja

apiekarek@germaz.pl

Telefon: +48713490155

Serwis

Tomasz Rosiek
Tomasz Rosiek
Kierownik serwisu i części

trosiek@germaz.pl

Telefon: +48713490172

Telefon komórkowy: +48661412526

Dawid Kościelak
Dawid Kościelak
Doradca serwisowy / Diagnosta SKP

dkoscielak@germaz.pl

Telefon: +48713490161

Jan Popowicz
Jan Popowicz
Doradca serwisowy

jpopowicz@germaz.pl

Telefon: +48713490162

Krystian Smal
Specjalista ds. likwidacji szkód

ksmal@germaz.pl

Telefon: +48713582094

Telefon komórkowy: +48661448509

Mirosław Kłaczyński
Mirosław Kłaczyński
Kierownik hali napraw / Diagnosta SKP

mklaczynski@germaz.pl

Telefon: +48713490163

Telefon komórkowy: +48697112252

Części zamienne i akcesoria

Krzysztof Kusal
Krzysztof Kusal
Sprzedawca części / Diagnosta SKP

kkusal@germaz.pl

Telefon: +48713490171

Adrian Czerkawski
Adrian Czerkawski
Sprzedawca części

aczerkawski@germaz.pl

Telefon: +48713490171

Dział Sprzedaży Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

Beata Pass
Kierownik Działu Sprzedaży Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

bpass@germaz.pl

Telefon: +48713490154

Elżbieta Pisarska
Specjalista ds. Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

episarska@germaz.pl

Telefon: +48713490154

Telefon komórkowy: +48605842517